Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Celé diely - požiadavky

Goto down 
+34
3wqa
nell12
gaudi
Monita
Monita Munos
monitaz
DOMKA
Baca9
13_misulka_13
monita121
Smejko
ell-151
monyestrella
debbie
natyyyy
Merry
Gabi
Baša
kwixina
ajty
sasaj
princeta
Aischa6
lacikekk
XeNoL
iwinka
miroslava gajdosova
Basha
zuzzzulik
monulik
AnushQa
Tommynko
maruska
BuBa
38 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Orino
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 3:08 pm

to BUBA: a odkial mas tie novsie diely ak uz nie z tamtej stranky? Nahravas ich sama alebo ich stahujes z nejakej inej stranky? ak ano tak napis adresu stranky
Návrat nahoru Goto down
monulik
Nováčik
Nováčik
monulik


Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 29. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: diely   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 2:01 pm

Ja by som chcela 157 diel a takisto aj 163 diel, ak sa ti bude dať.....veľmi pekne ďakujem. A nebude vadiť ak to bude aj po česky....dakujem pekne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
sisuska
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: supeer stranka   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 3:37 pm

Cafko,tato stranka je strasne super,velmi sa mi paci,nemam cas pozerat sos mi vida v telke a tak si to vzdy stiahnem odtialto a pozrem v skole Very Happy uz sa velmi tesim na dalsie casti,kedy budu Question diki moc Smile [b]
Návrat nahoru Goto down
barca
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: pls poslite mi videjka   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 9:02 pm

no cawte rany z lasky je super telenovela ak by ste niekto mal take zaujimave casti a cele mozu byt ale nemusi tak posielajte na barca3443@hotmail.com pls velmi by som chcela
Návrat nahoru Goto down
barca
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: buba   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 9:03 pm

caw buba posles na moj mail videjka?barca3443@hotmail.com pls posli
Návrat nahoru Goto down
zuzzzulik
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 02. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: prosíím   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:36 pm

strašne by som chcela 71 a 72 diel diky Sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 3:25 pm

Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
AnushQa
Nováčik
Nováčik
AnushQa


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 27. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 10:39 am

A za to stahovanie sa aj daco plati??
Návrat nahoru Goto down
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 3:41 pm

A v tom 71 a 72 diely ved to vyhodi len nejake anglicke stranky a stale ze eror tam treba daco este stisnut alebo ako to funguje? ja by som si velmi rad apozrela nejake tie dely dopredu
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
zuzzzulik
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 02. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 8:05 pm

chcela by som 200diel a 201 diel a ešte by som sa chcela opytať kedy bude 46-47diel diky a plisssssssssssssssssssssss[/b]
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:54 pm

to Basha: no tak je to uz zmazane, nevsimla som si to... pohladam a ak najdem, dam... Smile

to zuzzzulik: 200 a 201 diel nebol este ani na prime, takze tak... Wink a 46,47 je uz pridany... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
miroslava gajdosova
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 05. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 9:48 pm

ahoj kde si môžem pozrieť časti okolo 160 čo chodí na prime,vtedy ked uniesli Nataliu a prisiel za nou Facundo.to som nevidela!dakujeeem pekne
Návrat nahoru Goto down
miroslava gajdosova
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 05. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 11:42 pm

ahojte..pošlete mi diely 162-165 na miroslavagajdosova@zoznam.sk..dakujem vam velmi krasne..budem vam veeelmi vdacna...papa Mirka
Návrat nahoru Goto down
iwinka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 07. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:05 pm

caawte kde by som stiahla 52 a 53 cast??
Návrat nahoru Goto down
XeNoL
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 08. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: cele diely na rapidshare.com   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:40 pm

po dlhom hladani som nasiel stranku tehto serialu ktory sa mi paci a preto sa navrhujem ze vsetky casti uploadnem na rapidshare ale ziadam komplet SK seriu z markizy

by som ich uploadol na rapidshare

/discuss
Návrat nahoru Goto down
iwinka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 07. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 7:01 pm

a chcela by som aj casti 54,55,56,57 ,,neviete mi poradit de by som stiahlaa? prosim vas surnee
Návrat nahoru Goto down
ninuska
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 1:45 pm

prosim vas..mohol by mi niekto povedat ako sa pustaju tie casti z tej stranky co su tu napisane??..ja neviem ako sa to pusta a chcela by som si nejake casti pozriet..prosim
Návrat nahoru Goto down
iwinka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 07. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 9:37 pm

och ludia,,ja uz som zufala,uz druhy den hladam 3 casti /52,53,54/ a nikde ich neviem najst nenasiel by sa niekto kto vie odkial ich stiahnem/nezruseny link,aj po anglicky alebo cesky / abo niekto kto mi ich posle/na ivqua@centrum.sk/,plsss
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 3:27 pm

momentálne sú pridané všetky diely od 1.-57. ... Smile

to XeNoL: no s tým reuploadom na rapid by som súhlasila a to celú sériu myslíš ako že tu budú všetky diely? To plánujem... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
XeNoL
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 08. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 11:14 pm

BuBa napsal:
momentálne sú pridané všetky diely od 1.-57. ... Smile

to XeNoL: no s tým reuploadom na rapid by som súhlasila a to celú sériu myslíš ako že tu budú všetky diely? To plánujem... Smile

a dalo by sa to spravit v nejakej lepsiej kvalite?
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 10:04 pm

noo... to asi nie. ako je pisane v dieloch, ja ich nenahravam, ale mam ich vsetky, aby som ich mohla pripadne reuploadovat...
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
XeNoL
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 08. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 6:04 pm

BuBa napsal:
noo... to asi nie. ako je pisane v dieloch, ja ich nenahravam, ale mam ich vsetky, aby som ich mohla pripadne reuploadovat...

tak nevadi no, len by si mohla uploadovat na rapid :]
Návrat nahoru Goto down
lacikekk
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 11. 11. 07
Age : 32

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: RAPID   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 10:53 pm

tak s tym nesuhlasim.........BIGUPLOAD.com je super.....aj ked taham 80kb/s ale aspon mozem viac naraz a nie ako na RAPIDE ze si stiahnem 100 MB rychlostou 300kb/s a potom cakam 5hodin ze stiahnem dalsie.......RAPID je blbost uplna lol!
Návrat nahoru Goto down
Aischa6
Nováčik
Nováčik
Aischa6


Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 31. 10. 07
Age : 31

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2007 11:22 am

nemáte niekto 60. a 61. diel? ja som včera nebola doma PLEASE Laughing
Návrat nahoru Goto down
XeNoL
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 08. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2007 7:58 pm

lacikekk napsal:
tak s tym nesuhlasim.........BIGUPLOAD.com je super.....aj ked taham 80kb/s ale aspon mozem viac naraz a nie ako na RAPIDE ze si stiahnem 100 MB rychlostou 300kb/s a potom cakam 5hodin ze stiahnem dalsie.......RAPID je blbost uplna lol!

ako rapid je blbost ked nemas premium account, kedze ten stoji iba 300 SK na mesiac a za mesiac by si toho stiahla a ta cena by sa ti vratila. Chyba neni v rapide ale v tvojom pristupe k nemu

EDIT: ok nech to neni rapid ale nech potom je to na rovnakom serveri, napr. uploaded.to
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Celé diely - požiadavky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» cele diely-poziadavky
» dalsie diely...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Video-
Přejdi na: