Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
crazy1230
Nováčik
Nováčik
crazy1230


Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 08. 03. 08

HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Empty
PříspěvekPředmět: HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP!   HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 9:40 pm

ahoj hladám pár pesničiek...najlepšie by bolo keby mal niekto všetky ale hlavne chcem jednu, keď monita robila tie akrobaticke kusky co ju vtedy chcela zabit constanza, keď Quique nachytal monitu s martinom (keď zistil, že spolu chodia) a keď mal martin amneziu a potom si na všetko spomenul ked bol s monitou...ja viem že je to blbé keď neviem ktoré to boli preste diely ale pls, ak tie pesničky máte, pošlite mi ich.. pale
mail: crazy1230@azet.sk
icq: 430-493-731
Návrat nahoru Goto down
Monita Munos
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 23. 02. 08
Age : 30

HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP!   HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 6:00 pm

povie mi niekto ako sa volaju tie dve pesnicky ktore boli na kocni 209 dielu a 210???ako niekto vie tam mi nazvy napiste bud sem nas ukromnu spravu alebo na icq 387163316 alebo na azet 9nikoletka94@azet.sk DAKUJEM vopred[/b]
Návrat nahoru Goto down
DOMKA
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 20. 01. 08

HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP!   HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:15 pm

crazy1230 vem len tie ked monita robila tie akrobaticke kusky.el sueno de morfeo-somos aire,a ked mal martin amneziu ked si spomenul.julieta venegas-sin documentos.ti poslem. a ake mas ty pesnicky???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP!   HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HLADAM PAR KONKRETNYCH PESNICIEK!!!PLS HELP!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Texty piesni
» Hladam
» hladam...
» hladam
» hladam pesnicku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: